הסיפור של פריניר

הסיפור של פריניר

כמו העגבניה עצמה גם הסיפור של פריניר הוא סיפור של שפע, שמש, ים תיכוניות, חום, שמחה וטעם נפלא. כל העגבניות שעוברות אצלנו הן 'עגבניות שמש' טריות המגיעות אלינו למפעל ישר מהשדות ומהחקלאים.  ממש כמו העגבניה עצמה, המתחילה מזרע שנשתל באדמה ואז הולכת, גדלה וצומחת כך גם פריניר התחילה דרכה בשנת 1984 כמפעל חקלאי קטן בצפון הארץ, ומאז גדלה להיות יצרנית העגבניות הגדולה בישראל.

 
בשנת 1993 עשינו מהפיכה בקטגוריה שלנו, כשהתחלנו לייצר ולשווק רסק עגבניות באריזות פלסטיק. המוצר הפך ללהיט ודורג ברשימת עשרת המוצרים הנמכרים ביותר הנמצאים בכל בית בישראל (וזו הזדמנות שלנו להגיד לכם תודה).

מאז רסק העגבניות של פריניר הוא הרסק הנמכר ביותר בישראל, ומככב בשלל מתכונים ומנות אהובות בכל בית.

גם היום, כאשר עוברות אצלנו מעל 60 אלף טון עגבניות בשנה, אנחנו עדיין מתרגשים מהעגבניות, אוהבים כל עגבניה, ומטפלים בהן ביסודיות לאורך כל תהליך הייצור.

מדי יום אנחנו מחפשים עוד ועוד דרכים להביא לכם מוצרי עגבניות איכותיים וטעימים שיתאימו לטעם האישי והמשפחתי שלכם, מוצרים ידידותיים ונוחים שיעשו לכם חיים קלים במטבח, ויגרמו לכם לחייך מנחת כשכולם גומרים הכל מהצלחת.

איזה מוצרים יש לנו?

אהה! רסק עגבניות, תרכיז עבניות, עגבניות מרוסקות, קוביות עגבניות, עגבניות שלמות ורטבי עגבניות מוכנים במגוון טעמים, לילדים, למבוגרים ולכל המשפחה.

כל המוצרים שלנו הינם בהכשר הגבוה ביותר של בד״צ העדה החרדית.

מה הכי חדש מפריניר?

סדרת רטבים שכולם אוהבים. רטבי עגבניות עשירים, מוכנים להגשה, באריזה חדשנית עם אפשרות לסגירה חוזרת.

מה, רק עגבניות?

לא, לא, פריניר מייצרת גם מלפפונים חמוצים וזיתים, ואוהבת לעבד את כל מגוון התוצרת החקלאית המגיעה מהשדה,

מאז ומתמיד פריניר משקיעה משאבים רבים בטכנולוגיות חדשות, ציוד מתקדם ופיתוח מוצרים חדשים, כדי להעניק לכם מגוון מוצרים איכותי, טעים ונוח לשימוש, אז תמיד ניתן לצפות לחדשות מפתיעות.

פריניר עומדת בתקני האיכות הגבוהים ביותר של התעשיה: BRC, HACCP ,ISO

מה עם קצת גאווה ישראלית?

אנחנו בפריניר גאים שרוב הפעילות שלנו מתרכזת בישראל, אבל גאים גם להיות שגרירים של חקלאות ישראלית ותעשייה ישראלית מתקדמת, ומייצאים ממוצרינו גם למדינות באירופה וארה"ב.